Belgique  : Conseil, Prospection et Formation - FrançaisBelgië : Consultancy, Prospectie en Training - Nederlands
rss feed phcom : News from our business development center

Not just a Call Center, More than Telemarketing
Real Commercial Support

phcom

Development Center, Call Center, Consultancy, Coaching

phcom - not just a call center, more than telemarketing

Conseil

Conseil, Advies, Consulting, Consultancy, Consultance

consulting B2B consultancy

Prospection

Telemarketing, Call Center, Prospection, Prospectie, B2B

telemarketing call center B2B

Online

PRM, CRM, BD, DB

programme de prospection, software telemarketing

Formation

Coaching, Training, Formation, Opleiding, Vorming

ImproTraining, BtoB Coaching & Training

Emploi

Vacature, Job, Emploi

Vacature, Job, Emploi, Telemarketing, CallCenter

Kennen om te overtuigen en om af te sluiten
26/06/2008

egg

In de verkoop moet je zelf overtuigd zijn om te overtuigen. Daarenboven moet je je gesprekspartner kennen.
Zou de verkoop herleid kunnen worden tot deze uitdrukking: Overtuigen en zichzelf overtuigen?

Zijn gesprekspartner beter kennen wil niet zeggen gewoon vragen stellen. Het gaat erom zich ECHT te interesseren in wat de klant te zeggen heeft, nieuwsgierig zijn. Dit is inderdaad het belangrijkste: ECHT geïnteresseerd zijn in hem/haar. ECHT zijn situatie verstaan. De gesprekspartner zal deze interesse voelen en zal het nut hiervan inzien: de beste oplossing vinden voor hem.

Om hem te overtuigen, zal je zelf ook overtuigd moeten zijn. Dit wil zeggen in harmonie zijn met uw eigen overtuigingen tov die van uw klant. Dit impliceert dat de verkoper ten volle gelooft in zijn produkt en zijn diensten. Dit geloof is de essentiële factor van de verkoop. De koper voelt dit aan en zal er daardoor ook in geloven.

Zoals in het improvisatie theater is het mogelijk om volledig in een rol op te gaan. De verkoper moet 100% geloven in wat hij voorstelt. Het is een kwestie van persoonlijk betrokken te zijn en dit kan ontwikkeld worden.

De toekomst behoort dus toe aan de harmonieuse verkopers : zij hebben zelfvertrouwen, ze voelen zich goed in hun rol en ze hebben een echte relatie met hun klanten. Op dat ogenblik wordt het dus gemakkelijk om de verkoop goed af te sluiten en om tot een resultaat te komen dat positief is voor iedereen.

Wenst u meer te weten? De kennismakingssessie van 18 september is iets voor u.


Posted in ImproTraining : Coaching BtoB - Telemarketing - Development Center - Call Center - Brussel - België


All News